tel.: 731 113 531

       604 876 722

Zabezpečení objektů a budov

Jablotron

Nabízíme Vám učinné řešení jak zabezpečit dům,obchod nebo kancelář.

Základem EZS je vyhodnocení nežádoucího pohybu ve střeženém prostoru a informování majitele objektu, bytu, rodinného domu, prodejny, skladů, kanceláře, atd. Veškeré informace mohou být přenášeny na PCO (pult centrální ochrany) s nepřetržitou monitorovací službou a výjezdní skupinou nebo lze poplachové a další stavy přenášet přímo a Váš mobilní telefon prostřednictvím SMS nebo namluvenou hlasovou zprávou. Tím že jste okamžitě informováni o poplachu, můžete ihned reagovat a výrazně snížit rizika spojena s napadením objektu.

Zajistíme Vám:

  • Konzultaci a kompletni návrh zabezpečovacího systému sestaveného na míru pro Vaší nemovitost.

  • Dodávku, montáž, ale i následný servis EZS v bytech, rodinných domech, kancelářích, prumyslových objektech, skladech, atd.

Montáž

Nabídneme Vám montáž EZS buď to drátově (klasické drátové prvky EZS jsou navzájem propojeny kabely, kterými se přenáší napájecí napětí a veškeré informace) nebo bezdrátově (bezdrátové prvky mezi sebou komunikují rádiově a jsou napájený z baterií) Spolehlivost obou variant je srovnatelná.

Víc než alarm

Námi dodavaný system není jen alarm, dokáže mnohem víc. Nabízí i další podružná využití např. k automatickému nebo dálkovému ovládání světel, zámku dveří, topení, garážovích vrat, atd.

Používáme kvalitní a dlohodobě ověřené výrobky od firmy JABLOTRON

12 let zkušeností
nás řadí mezi profesionály

Spolupracujeme
s významnými partnery

Práce nás baví
a rozumíme Vašim potřebám

Telefon

Telefon
+420 731 113 531

Sídlo

Telefon
+420 604 876 722

© 2014 Elektrikáři Choceň - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek - Kontakty - Podmínky užití - Vytvořilo studio: Pixel Design

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice